Luchtscouts Seppe
Home Esta's Nieuws Esta's bakken pizza's
Esta's bakken pizza's PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Katja   
dinsdag, 03 oktober 2006 00:03

P1140147

Dat Italianen lekkere pizza's maken, is algemeen bekend. Op zaterdag de 23ste september is echter gebleken dat ook de Roosendaalse esta's van Luchtscouts "Seppe" prima pizza's bakken.

Omdat er een groot aantal ingrediënten was, konden de esta's de pizza's helemaal aan hun eigen smaak aanpassen.

Uiteraard kregen de esta's de ingrediënten niet cadeau. Om een pizza te maken, zul je om te beginnen een bodem, tomatensaus en kaas moeten kopen. Daarnaast heb je een oven nodig. Al deze dingen konden de esta's 'kopen' bij de staf. Hoe? Nou simpel, met geld dat ze konden verdienen tijdens een spannend potje monopoly. Nadat alle esta's genoeg geld hadden verdiend met monopoly, konden ze de basisingrediënten kopen. Met het geld dat overbleef, konden ze wat extraatjes kopen (zoals bijvoorbeeld ananas, ham, salami en olijven voor de enkele liefhebber) om hun pizza naar eigen smaak aan te kleden.

P1140147

Terwijl de prima belegde pizza's in de oven stonden, gingen de esta's buiten even een actief spelletje doen, zodat ze daarna extra veel trek hadden. De pizza's waren zo lekker dat de stafleden na het draaien besloten om voor zichzelf ook wat pizza's te maken.